Jesteśmy grupą osób ceniących profesjonalizm

Marketing powiązany z mediami społecznościowymi (Social Media Marketing) to jedno z najskuteczniejszych narzędzi promocji Twojej firmy w internecie. Jest to doskonały sposób na komunikację między firmą a klientem. Facebook to możliwość dotarcia do blisko 12 milionów Polaków, potencjalnych klientów. Założenie i prowadzenie strony na facebook jest obecnie bardzo ważnym i istotnym zadaniem w marketingu internetowym.

W związku z tym firma Social Media Guru oferuje profesjonalne prowadzenie fanpage firm na portalu Facebook w atrakcyjnych cenach oraz elastycznych działaniach. Do każdego fanpage podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie. Przygotujemy profil oraz profesjonalny projekt graficzny kreacji w postaci zdjęcia profilowego oraz zdjęcia w tle FanPage.Dowiedz się więcej
Strona główna

Prowadzenie fanpage’a na Facebooku to przede wszystkim ciągła rozmowa z fanami. Aby codzienne dyskusje przebiegały w miłej atmosferze, musimy się dobrze poznać. Ważnym krokiem jest zatem ustalenie, do jakiej grupy osób chcemy dotrzeć, jakie są jej oczekiwania i co ją interesuje. To pozwala nam tworzyć unikalne, świeże treści, które dotrą do fanów i wzbudzą ich zainteresowanie.

Strona główna

Prowadzenie fanpage na Facebooku

Prowadzenie fanpage na Facebooku wymaga opracowania strategii. Rozsądnie wydajemy środki przeznaczone na promocję. Reklama Facebook musi być dopasowana do dynamicznie zmieniających się standardów. Tylko wtedy profil firmowy będzie atrakcyjny i ciekawy dla użytkownika. Na przywiązanie odbiorców wpływa wiele różnych czynników – robimy wszystko, aby poznać oczekiwania danej grupy. Pomagają nam w tym zaawansowane metody analityczne. Za ich pomocą mierzymy skuteczność podjętych działań


  • Strategie marketingowe dla Facebook
  • Prowadzenie profilu w Facebook
  • Skuteczna reklama na Facebook

Zadbamy o aktywność obecnych fanów

W Social Media Guru wiemy, że Twoi obecni fani to doskonałe źródło pozytywnych opinii oraz polubień na Twoim fanpage’u. Chcąc ich zachęcić to dalszej aktywności, przygotujemy atrakcyjne treści oraz grafiki, związane z Twoją działalnością. Ponadto będziemy publikować posty, które będą się odnosić do zbliżających się świąt, czy wydarzeń o szczególnym znaczeniu np. Black Friday.

Poza tematyką postów, weźmiemy pod uwagę też czas, w którym Twoi fanie są najaktywniejsi. Dokładnie sprawdzimy, o jakich porach, oraz w których dniach tygodnia zdobędziesz najwięcej polubień, czy komentarzy.

Fanpage
Pozycjonowanie
Grafika

Układamy zwycięską strategię i tworzymy lejki sprzedażowe

Korzystamy ze sprawdzonych schematów i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, dzięki temu czujesz pewność co do naszych działań.

Szkolimy się i wymieniamy doświadczeniami, aby w każdym prowadzonym fanpage'u stosować najlepszą marketingową esencję.
Opieramy się o sprawdzone strategie i testujemy nowe!

Więc masz pewność, że podejmujemy najskuteczniejsze działania, które zwiększą zainteresowanie ofertą i przyprowadzą nowych klientów

Strona główna

+48 508 184 925

Czekamy na Twój telefon

Strona główna

biuro@socialmediaguru.pl

Napisz do nas

Strona główna

Gdynia

81-603 Gdynia

Kontakt

Napisz do nas mail
biuro@socialmediaguru.pl
PN-SOB 08:00 - 20:00
+48 508 184 925